DBAMY O EDUKACJĘ NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

enter
hasło:
Języki

Edukacja językowa SPANGLISH  gwarantuje naszym uczniom spełnianie marzeń,  realizację pasji i własnych celów  na każdej szerokości geograficznej naszej planety.

Wierzymy ,że solidna podstawa językowa pozwoli naszym uczniom w przyszłości ,kontynuować naukę  Języka angielskiego i Języka hiszpańskiego na akademickim poziomie.

Uczniowie SPANGLISH SCHOOL w trakcie 6- letniej edukacji językowej  będą uczestniczyć w   2400   godzinach  lekcyjnych z Języka angielskiego i  1200 godzinach  z Języka hiszpańskiego .

Więcej informacji o  nauce języków  w naszej szkole dostępne jest :  w zakładkach Język angielski i Język hiszpański.

Nasi partnerzy:

SPANGLISH SCHOOL | ul. Balaton 8 | 01-934 Warszawa | e-mail: szkola@spanglish.pl | www.spanglish.pl